قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / آخرین اخبار / «مو به مو»؛ روایت آیت‌الله خامنه‌ای از منش و روش امام راحل
«مو به مو»؛ روایت آیت‌الله خامنه‌ای از منش و روش امام راحل

تازه‌های نشر؛

«مو به مو»؛ روایت آیت‌الله خامنه‌ای از منش و روش امام راحل

«مو به مو» تازه‌ترین اثر انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، همزمان با سی و سومین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) روانه‌ی بازار کتاب شد.

به گزارش شبکه اجتهاد، کتاب «موبه مو» با زیر عنوان «رهبر در آینه رهبر» بر آن است تا ضمن ارائه روایت و تفسیر حضرت آیت‌الله خامنه‌ای از رفتار، گفتار، منش و روش امام راحل نسبت به مقایسه‌ی مواضع تصمیم‌ها و اقدامات معظم‌له وتطبیق آنها با رفتار و گفتار حضرت امام در موارد مشابه بپردازد.

رهبر معظم انقلاب، علاوه بر اینکه در بسیاری از جلسات و سخنرانی‌های خود مثال‌آوری از حضرت امام (ره) توجه دارند، چهاردهم خرداد هر سال نیز به صورت تخصصی بعدی از اندیشه، شخصیت و سیره‌ی امام راحل را تبیین نموده‌اند که در این کتاب به یک متن منسجم و وحدت یافته تبدیل شده است.

در پشت جلد این کتاب جمله‌ای از حضرت آیت‌الله خامنه‌ای نقش بسته است که معظم له درهشتم خرداد ۱۳۷۰ فرموده‌اند: درس او تنها آن نبود که در حوزه علمیه از او فرا گرفتیم و یا در دوران شانزده سال مبارزه از دور و نزدیک به جان نوشیدیم، بزرگترین و ماندگارترین درس او آنها بود که در این ده سال همچون آیات حکمت به جان و دل خریدیم و در لوح ضمیر ثبت کردیم. به کمک و اراده‌ی الهی هیچ حادثه و هیچ انگیزه‌ای نخواهد توانست آن را که بخشی از وجود ماست از ما جدا کند و اینجانب در مسئولیت خطیر و  جدید خود ملتزم و متعهدم که مو به مو آن درسهای الهی را بکار بندم.

گفتنی است مؤلف این اثر، دکتر عبدالله گنجی در هفت فصل، به قرائت رهبر معظم انقلاب از حضرت امام(ره) با تطبیق اندیشه، نگرش و مواضع امامین انقلاب نسبت به مقولات مشترک پرداخته است.

این کتاب که به همت معاونت پژوهش موسسه پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی تولید شده در ۴۵۰ صفحه با قطع رقعی، جدیدترین اثر انتشارات انقلاب اسلامی است که پس از ایام سالگرد رحلت امام خمینی (ره) روانه‌ی بازار نشر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Real Time Web Analytics