قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / آخرین اخبار / پنجمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی حوزه علمیه خراسان در قاب تصویر
پنجمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی حوزه علمیه خراسان در قاب تصویر

گزارش تصویری؛

پنجمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی حوزه علمیه خراسان در قاب تصویر

اختصاصی شبکه اجتهاد: نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی امکانات و ظرفیت‌های بسیار مناسبی را برای نویسندگان و پژوهشگران حوزوی فراهم‌ می‌آورد تا آنها بتوانند جدیدترین آثار خود را در سطوح مختلف به نمایش گذاشته و عرضه نمایند. از مهمترین فواید برگزاری این نمایشگاه‌ می‌توان به کمک هزینه‌های خرید کتاب برای طلاب، اساتید و پژوهشگران اشاره کرد که در قالب «بن کتاب» عرضه‌ می‌گردد. از دیگر ویژگی‌های برگزاری این نمایشگاه‌ می‌توان به تخصصی بودن آن اشاره کرد، به گونه‌ای که در غرفه‌های این نمایشگاه فقط کتابهایی عرضه‌ می‌گردند که از نظر محتوا و کیفیت شرایط لازم را دارا باشند و توسط انتشارات معتبر با رویکرد دینی و حوزوی چاپ شده باشند.

در پنجمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی علاوه بر نمایش بیش از هزاران کتب درسی، کمک درسی، علمی و مطالعاتی، جلسات و نشست‌های تخصصی در رابطه با معرفی و نقد کتاب، کارگاه‌های روش تحقیق و پژوهش و مشاوره‌های پژوهشی برگزار‌ می‌گردد.

حوزه علمیه خراسان با دعوت از طلاب، اساتید، فرهیختگان، پژوهشگران و مسئولین نهادها و ارگان‌های مختلف پذیرای این عزیزان از تاریخ ۲۴ الی ۳۱ شهریور، ساعت ۹ الی ۱۹ در محل مدرسه آیت‌الله خوئی باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Real Time Web Analytics