قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / آخرین اخبار / ثبت نام دوره آموزشی «فقه تعلیم و تربیت» آغاز شد
ثبت نام دوره آموزشی «فقه تعلیم و تربیت» آغاز شد

فراخوان؛

ثبت نام دوره آموزشی «فقه تعلیم و تربیت» آغاز شد

ثبت‌نام دوره آموزشی «فقه تعلیم و تربیت» توسط گروه آموزشی فقه و مبانی اجتهاد مرکز تخصصی آخوند خراسانی در دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی آغاز شد.

به گزارش شبکه اجتهاد، استاد این دوره آموزشی حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی الهی خراسانی، محقق و مدرّس خارج فقه تعلیم و تربیت حوزه علمیه مشهد، رئیس میز تخصصی توسعه و توانمندسازی علوم اسلامی (قم) و استادیار مرکز تخصصی آخوند خراسانی می‌باشد.

سرفصل‌های ارائه شده در این دوره عبارتند از: الف) مدخل فقه تعلیم و تربیت: مروری بر مفاهیم و مبانی بنیادین تربیت اسلامی، ارتباط احکام و ضرورت مواجهه فقاهتی با تعلیم و تربیت، قلمرو و ساحت‌های فقه تعلیم و تربیت. ب) آموزش و پژوهش در فقه تعلیم و تربیت: روش‌ها و گرایش‌های موجود در حوزه فقه و تربیت، بایسته‌ها و روش‌های آموزش و پژوهش در فقه تعلیم و تربیت، زمینه‌ها و منابع اصلی مطالعه و تحقیق در فقه تعلیم و تربیت، نقشه راه برای دستیابی به فقه التعلیم و التربیه در حوزه.

همچنین  «درک عمیق از فقه تعلیم و تربیت»، «دریافت گواهینامه رسمی علمی کارگاه»، «اولویت ورود به کارگاه پژوهشگری فقه تعلیم و تربیت» و «امکان شرکت در درس خارج فقـه تعلیم و تربیت و پژوهش‌های وابسته» از امتیازات دوره آموزشی «فقه تعلیم و تربیت» است.

بنابرگزارش معالم، هزینه نام نویسی ۱۵ هزار تومان است و ثبت نام به صورت اینترنتی از ۸ تا ۱۰ مهر در سایت maalem.ir انجام خواهد شد.

این دوره آموزشی از ۷:۴۵ صبح تا ۴ بعدازظهر پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۷ در مرکز تخصصی آخوند خراسانی واقع در مشهد مقدس، چهارراه خسروی، خیابان آیت الله طبسی، دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، طبقه اول برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Real Time Web Analytics