قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / آخرین اخبار / دومین همایش کتاب سال بانوان فراخوان شد
دومین همایش کتاب سال بانوان فراخوان شد

تا پایان مهرماه تمدید شد؛

دومین همایش کتاب سال بانوان فراخوان شد

دومین همایش کتاب سال بانوان از سوی معاونت پژوهش جامعه الزهرا علیهاالسلام در سال جاری برگزار‌ می‌شود.

به گزارش خبرنگار اجتهاد، این همایش با هدف حمایت از آثار پژوهشی بانوان در حوزه انسانی و اسلامی و آثار پژوهشی برتر در عرصه زن و خانواده، شناسایی ظرفیت‌ها و تقویت توان پژوهشی بانوان و مراکز فعال در عرصه مطالعات زن و خانواده، گسترش و تعمیق فرهنگ پژوهش و تولید علم در بین بانوان طلبه و هدایت پژوهش‌ها به سمت نیازهای علمی حوزه، جامعه و نظام اسلامی با تاکید بر عرصه زن و خانواده از سوی جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار‌ می‌شود.

آثار منتشر شده بانوان در عرصه علوم انسانی اسلامی اعم از تألیف، ترجمه و تصحیح که در سال‌های ۹۷ و ۹۸ نگاشته شده و رساله‌های سطح چهار و دکتری بانوان در عرصه علوم انسانی اسلامی که در سال‌های ۹۷ و ۹۸ دفاع شده است در این همایش پذیرفته‌ می‌شود.

گفتنی است، آثار منتشر شده بانوان و آقایان با موضوع زن و خانواده که در سال‌های ۹۷ و ۹۸ منتشر شده به عنوان محور ویژه این همایش در نظر گرفته شده است.

مهلت ارسال آثار به این همایش را تا پایان مهرماه است و پژوهشگران‌ می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت همایش به نشانی www.ketabebanovan.ir مراجعه کنند و از طریق پنل شخصی، آثار خود را ارسال کنند.

ثبت‌نام از طریق سایت و یا مراجعه حضوری به دبیرخانه همایش واقع در جامعه الزهرا علیهاالسلام امکان پذیر است و تنها آثاری در این همایش پذیرفته‌ می‌شود که در سال‌های ۹۷ و ۹۸ تألیف شده است.

لازم به ذکر است، این همایش مختص حوزویان نیست و همه بانوان پژوهشگر عرصه علوم انسانی اسلامی و پژوهشگران آقا و بانو در حوزه زن و خانواده‌ می‌توانند در این رویداد علمی پژوهشی شرکت کنند.

علاقه مندان‌ می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت کتاب سال بانوان مراجعه یا با دبیرخانه این همایش به شماره ۳۲۱۱۲۴۸۶ – ۰۲۵ تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Real Time Web Analytics