قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / آخرین اخبار / فراخوان دریافت مقالات دوفصلنامه تخصصی مطالعات اعتبارسنجی حدیث
فراخوان دریافت مقالات دوفصلنامه تخصصی مطالعات اعتبارسنجی حدیث

فراخوان دریافت مقالات دوفصلنامه تخصصی مطالعات اعتبارسنجی حدیث

در حاشیه بیست ویکمین نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد در غرفه حوزوی، فراخوان دریافت مقالات دوفصلنامه تخصصی مطالعات اعتبارسنجی حدیث اعلام شد.

به گزارش شبکه اجتهاد، حجت‌الاسلام سید محمد جواد سید شبیری، سردبیر دو فصلنامه تخصصی مطالعات اعتبار سنجی حدیث در حاشیه بیست ویکمین نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد، گفت: مجله دوفصلنامه مطالعات اعتبارسنجی حدیث به همت معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان، با توجه به تأکید آیت الله سید مصباح عاملی، مدیر این حوزه در راستای تحول و پیشرفت در خصوص گسترش مطالعات حدیثی در قالب فعالیّت‌های پژوهشی، موفق به دریافت پروانه انتشار نشریه در زمینه علوم قرآن و حدیث تخصصی به شماره ثبت ۸۵۴۸۶ شده است.

شبیری ادامه داد: دو فصلنامه «مطالعات اعتبار سنجی حدیث» وابسته به گروه رجال پژوهی حوزه علمیه خراسان در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در زمینه تحقیقات حدیثی و رجالی با زمینه فعالیت در رویکرد‌های محتوایی کلی به مدیر مسئولی آیت الله سید مصباح عاملی، مدیر حوزه علمیه خراسان از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرد.

سردبیر دوفصلنامه تخصصی مطالعات اعتبارسنجی حدیث «دانش رجال و اعتبارسنجی حدیث»، «روش‌شناسی پژوهش‌های رجالی» و «جریان‌های کهن و نوپدید اعتبارسنجی حدیث» را از جمله محورهای فراخوان در این نشریه عنوان و ابراز کرد: این نشریه آماده دریافت مقالات علمی در راستای رویکردها و ریز موضوعات گسترده و کلی مرتبط با این سه محور است و آثار پژوهشگران را پذیرش‌ می‌کند.

وی با بیان این که این مجله با رویکرد پژوهشی به صورت دو فصلنامه انتشار یافته و در حال حاضر نیز آماده دریافت مقالات علمی پژوهشی در رتبه علمی پژوهشی برای چاپ و انتشار در شماره‌های بعد نشریه خواهد بود، گفت: علاقمندان‌ می‌توانند مقالات خود را به نشانی فصلنامه به آدرس vsh.journals.hozehkh.com ارسال کنند.

فراخوان دریافت مقالات دوفصلنامه تخصصی مطالعات اعتبارسنجی حدیث

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Real Time Web Analytics