قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / آخرین اخبار / ویژه نامه «استهلال» از سوی افق حوزه منتشر شد + دانلود
ویژه نامه «استهلال» از سوی افق حوزه منتشر شد + دانلود

در آستانه عید سعید فطر؛

ویژه نامه «استهلال» از سوی افق حوزه منتشر شد + دانلود

ویژه نامه «استهلال» با موضوع مبانی فقهی رویت ماه با چشم مسلح یا غیر مسلح و اختلاف افق‌ها از سوی هفته نامه افق حوزه منتشر شد.

به گزارش شبکه اجتهاد، «استهلال»، ویژه نامه بررسی مبانی فقهی رویت ماه با چشم مسلح یا غیر مسلح و اختلاف افق‌ها از سوی هفته نامه افق حوزه با مطالب متنوع و جذاب علمی منتشر شد.

بر اساس این گزارش، «رؤیت هلال و اختلاف افق ها از دیدگاه آیت‌الله جعفر سبحانی»، «معرفی کتاب «چند نکته مهم درباره رؤیت هلال» تالیف آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی»، «راه‌های رسیدن به وحدت  نظر در مسأله رؤیت هلال/ استاد محسن فقیهی»، «بررسی اعتبار چشم مسلح در رؤیت هلال استاد محمدجواد فاضل لنکرانی»، «معرفی کتاب «رؤیت هلال» در پنج جلد و در هفت بخش اثری از حجت‌الاسلام رضا مختاری و محسن صادقی»، «پاسخ به یک پرسش/ منشأ اتفاق یا اختلاف نظر در ثبوت رؤیت هلال چیست؟»، «پاسخ به پرسش دیگر/ مراد از «اتحاد افق» چیست و دیدن هلال ماه چه ارتباطی با اتحاد افق دارد؟» و … از جمله مباحث مطروحه در این ویژه نامه است.

گفتنی است این ویژه نامه به سردبیری رمضانعلی عزیزی منتشر می‌شود. علاقمندان برای دانلود این ویژه نامه، اینجا را کلیک نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Real Time Web Analytics