خانه / آخرین اخبار / «آیت مهر»، پرونده ویژه آیت‌الله حائری شیرازی
«آیت مهر»، پرونده ویژه آیت‌الله حائری شیرازی

تازه‌‌های نشر؛

«آیت مهر»، پرونده ویژه آیت‌الله حائری شیرازی

شماره جدید دوماهنامه اخلاقی تربیتی «خُلق» با پرونده ویژه‌ای به مناسبت چهلمین روز درگذشت آیت‌الله حائری شیرازی چاپ و روانه بازار مطبوعات شد.

به گزارش خبرنگار اجتهاد، شصت و یکمین و شصت و دومین شماره دوماهنامه اخلاقی تربیتی «خُلق» به صاحب امتیازی مؤسسه فرهنگی دارالهدی، مدیر مسئولی عبدالعلی حجتیان زاده و سردبیری محمدرضا مجیری منتشر شد.

در این شماره از ماهنامه، پرونده ویژه‌ای به مناسبت چهلمین روز درگذشت آیت‌الله محی‌الدین حائری شیرازی امام جمعه سابق شیراز و نمایده ادوار مجلس خبرگان رهبری به چاپ رسیده است.

«متن نامه‌ای منتشر نشده از آیت‌الله»، «مصاحبه با برخی دوستان و شاگردان»، «مصاحبه با محافظ آیت‌الله» و «گفتار و مقالاتی از برخی شاگردان» از مطالب این ویژه‌نامه می‌باشد.

همچنین در این شماره به «زندگی نامه و معرفی آثار آیت‌الله حائری»، «مصاحبه با برخی اعضای خانواده»، «اساتید اخلاقی آیت‌الله» و «بازخوانی گفتگوی خُلق با آیت‌الله حائری شیرازی» پرداخته شده است.

یادآوری می‌شود، شماره ۶۲ و ۶۳ دوماهنامه تربیتی اخلاقی «خُلق» با قیمت ۱۰۰۰۰ تومان برای ماه‌های آذر تا اسفند ۱۳۹۶، به صاحب امتیازی مؤسسه فرهنگی دارالهدی، مدیر مسئولی عبدالعلی حجتیان زاده و سردبیری محمدرضا مجیری منتشر شده است.

علاقه‌مندان جهت تهیه این دوماهنامه می‌توانند به نشانی قم، خیابان معلم، انتهای کوچه یک، پلاک ۱۵۹ ، موسسه فرهنگی دارالهدی مراجعه نموده و یا با شماره ۳۷۷۳۷۴۲۹-۰۲۵ تماس حاصل نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Real Time Web Analytics
Google Analytics Alternative