قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / آخرین اخبار / انتشار آثار مکتوب حوزه علمیه خراسان در کتابخوان پژوهان
انتشار آثار مکتوب حوزه علمیه خراسان در کتابخوان پژوهان

به منظور ترویج فرهنگ کتایخوانی در بستر اینترنت انجام شد:

انتشار آثار مکتوب حوزه علمیه خراسان در کتابخوان پژوهان

قراردادی با موضوع «انتشار آثار مکتوب حوزه علمیه خراسان در کتابخوان پژوهان» میان پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و حوزه علمیه خراسان در حاشیه پنجمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی و معارف اسلامی حوزه علمیه خراسان منعقد شد.

به گزارش شبکه اجتهاد، مهدی دانش پژوه، مسئول نشر دیجیتال پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با بیان این که سال ۹۷ تفاهم نامه‌ای با مرکز مدیریت حوزه خراسان امضا شد که بر این مبنا، یکی از محورهای همکاری، استفاده از سامانه جامع کتابخوان پژوهان برای طلاب حوزه علمیه خراسان و همچنین ارائه و فروش آثار و کتاب‌های این حوزه به صورت الکترونیک در کتابخوان پژوهان بود، عنوان کرد: طلاب حوزه خراسان می‌توانند بدون ثبت نام فقط با نام کاربری و رمز عبور وارد کتابخوان پژوهان شوند.

وی با بیان این که این طرح، امروز در بازه نمایشگاه اجرایی و بنا شده کتاب‌های حوزه علمیه خراسان به همراه تمامی ناشران زیرمجموعه این مرکز وارد پژوهان شوند، تصریح کرد: همچنین قرار است کارگاهی تشکیل شود تا طلابی که بنا دارند این نرم افزار را نصب کنند، چنانچه سوال و یا ابهامی دارند در این کارگاه آموزشی مطرح کنند.

مسئول نشر دیجیتال پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با بیان این که در نرم افزار پژوهان امکانی ایجاد شده است تا مخاطبان و طلاب مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان ضمن ورود با تلفن همراه در این اپلیکیشن، بتوانند با نام کاربری و رمز عبور وارد کتابخوان پژوهان شده و از خدمات ارائه شده در این مجموعه استفاده ببرند.

بنابر گزارش روبط عمومی حوزه علمیه خراسان، دانش پژوه در پایان گفت: همچنین طلاب، اساتید و مخاطبان حوزه علمیه خراسان می‌توانند در راستای تسریع امر پژوهش و همچنین مطالعه از این بستر در سه قالب اندروید، ویندوز و ios استفاده و بهره برداری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Real Time Web Analytics