قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / آخرین اخبار / انتشار شصت و نهمین شماره دوفصلنامه علمی‌ترویجی «فقه و حقوق خانواده»
شماره 70 فصلنامه علمی «فقه و حقوق خانواده» منتشر شد

تازه‌های نشر؛

انتشار شصت و نهمین شماره دوفصلنامه علمی‌ترویجی «فقه و حقوق خانواده»

شصت و نهمین شماره دوفصلنامه علمی‌ترویجی فقه و حقوق خانواده (پاییز و زمستان ۹۷) به صاحب‌امتیازی پردیس خواهران دانشگاه امام صادق (ع) و مدیرمسئولی دکترصدیقه مهدوی‌کنی به منظور تعامل علمی و ترویج تفکر خلاق و نقاد منتشر شد.

به گزارش شبکه اجتهاد، عناوین مقالات چاپ شده در این شماره عبارتنداز: حمایت از زنان در مقابل خشونت جنسی (واکاوی اسناد نسل‌های چهارگانه محاکم بین المللی کیفری)/ مذاکرات پیش از عقد در نکاح؛ از ماهیت تا تأثیر حقوقی/ بررسی فقهی پنهان کاری و اظهار خلاف اسرار پیش از ازدواج در فرایند خواستگاری/ ماهیت حقوقی طلاق توافقی در نظام حقوقی ایران/ دعاوی زوجین در رجوع/ بررسی فقهی- حقوقی ثبت نکردن ازدواج در دفاتر اسناد رسمی/ مداخله کیفری در حوزه خانواده از منظر مبانی جرم انگاری.

دسترسی به مقالات دوفصلنامه فقه و حقوق خانواده آزاد است و علاقه مندان می‌توانند برای دسترسی به مقالات این شماره و سایر شماره‌های این نشریه به نشانی http://familylawandjurisprudence.isuw.ac.ir/ مراجعه کنند.

ضمنا این نشریه در پایگاه‌های استنادی علوم جهان اسلام (ISC)، نظام‏ نمایه ‏سازی مرکز منطقه ‏ای اطلاع رسانی علوم و فناوری (ایران ژورنال)، اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID) نورمگز و مگیران و … نمایه می‌شود.

بنابر گزارش رسا، برای ارسال مقاله برای چاپ در این نشریه به نشانی http://familylawandjurisprudence.isuw.ac.ir/ مراجعه و از قسمت ورود به سامانه در سامانه نشریات فقه و حقوق خانواده ثبت نام کرده، مقاله را از طریق سامانه ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Real Time Web Analytics