قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / آخرین اخبار / بررسی فقهی-فرهنگی حضور زنان در ورزشگاه‌ها؛ راهبردها و راهکارها
بررسی فقهی-فرهنگی حضور زنان در ورزشگاه‌ها؛ راهبردها و راهکارها

تازه‌های مطبوعات؛

بررسی فقهی-فرهنگی حضور زنان در ورزشگاه‌ها؛ راهبردها و راهکارها

ویژه‌نامه‌‌‌ی «بررسی وضعیت فقهی، فرهنگی حضور زنان در ورزشگاه‌؛ راهبردها و راهکارها» در ۵ محور خلاصه مدیریتی، نمایه تاریخی، بررسی فقهی و فرهنگی حضور زنان در ورزشگاه‌ها، ملاحظات و سیاست‌ها و راه‌کارها تنظیم و منتشر شده است.

به گزارش شبکه اجتهاد، اهمیت این موضوع به سبب این است که مساله حضور زنان در ورزشگاه‌ها از جنبه‌های مختلفی قابلیت تاثیرگذاری بر فضای عمومی و نیز وجهه بین‌المللی کشورمان را دارد.

موضوع حضور زنان در ورزشگاه‌ها و تماشای مسابقات از جنبه‌های فقهی، حقوقی، فرهنگی و اجتماعی، سیاسی و بین‌المللی قابل بررسی است و تصمیمات احتمالی که در این خصوص اتخاذ می‌شوند، توانایی تاثیرگذاری عمیق در همه این حوزه‌ها را دارند بنابراین باید با مطالعه عمیق در این خصوص تصمیم‌گیری شود.

در بخش خلاصه مدیریتی پژوهشنامه مذکور نگاهی به تحقیقات و تصمیماتی که در این موضوع اتخاذ شده انداخته شده و در ادامه به سیر تاریخی مساله و موضع‌‌گیری‌های مختلف در خصوص مساله اشاره گردیده است.

در بخش سوم از این پژوهشنامه، حضور زنان در ورزشگاه‌ها از جنبه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و فقهی مورد بررسی قرار گرفته است.

در بخش چهارم ملاحظاتی که جهت برنامه‌ریزی و ارائه راه‌کار در خصوص این موضوع وجود دارند و باید مدنظر برنامه‌ریزان و سیاست‌گذاران قرار گیرد بیان شده و نهایتا راه‌کارهایی جهت برخورد منطقی با مساله حضور زنان در ورزشگاه‌ها ارائه شده‌اند؛ راه‌کارهای ارائه شده بنا بر دو فرض حضور یافتن و نیافتن زنان در ورزشگاه‌ها ارائه شده تا مسئولان و تصمیم‌گران برای اتخاذ رویکرد مناسب در این مساله محدودیت نداشته باشند و با بررسی جوانب مختلف رویکرد مناسب و مستمری را انتخاب کرده و اجرا نمایند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای خرید نسخه پژوهشنامه افق مکث با شماره تلفن ۳۲۹۱۰۶۶۳-۰۲۵ تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Real Time Web Analytics