خانه / آخرین اخبار / برگزاری دوره «فقه معاملات جدید» در مؤسسه طیبات
برگزاری دوره «فقه معاملات جدید» در مؤسسه طیبات

فراخوان؛

برگزاری دوره «فقه معاملات جدید» در مؤسسه طیبات

چهل و یکمین دوره آموزش کاربردی «فقه معاملات جدید» از سوی مؤسسه آموزش و تحقیقات فقه اقتصادی طیبات برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اجتهاد، حجت‌الاسلام افشار با اعلام خبر برگزاری چهل و یکمین دوره فقه آموزشی فقه بانکداری بدون ربا از سوی مؤسسه آموزش و تحقیقات فقه اقتصادی طیبات، به رسا گفت: این دوره با عنوان فقه معاملات جدید با سه موضوع فقه بانکداری بدون ربا، فقه بورس و فقه بازاریابی شبکه ای برگزار می‌شود.

مدیر آموزش موسسه آموزش و تحقیقات فقه اقتصادی طیبات ادامه داد: دوره فقه معاملات جدید ویژه خواهران و برادران طلبه سطوح عالی از ۲۶ آبان تا ۲۲ آذر در مدرسه علمیه امام کاظم(ع) قم و از ۱۷ آذر تا ۱۲ دی در مؤسسه امام صادق(ع) به مدت ۲۵ روز و ۶۴ ساعت آموزشی برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: طلاب علاقه‌مند به نام نویسی در دوره فقه معاملات می‌توانند جهت نام نویسی تا پیش از برگزاری کلاس‌ها به سامانه اینترنتی مؤسسه طیبات به نشانی https://tyb.ir/ یا به صورت حضوری به مؤسسه طیبات واقع در خیابان انقلاب کوچه ۲۶ پلاک ۶ مراجعه کنند؛ هزینه دوره نیز پنجاه هزار تومان است.

افشار ادامه داد: ظرفیت این دوره پنجاه نفر است و در صورتی که تعداد شرکت کنندگان افزایش پیدا کند برای شرکت در دوره چهل و دوم پذیرش می‌شوند.

مدیر آموزش مؤسسه طیبات با اشاره به تعداد دانش آموختگان مؤسسه طیبات گفت: در این مؤسسه به بیش از هزار طلبه و پنج هزار نفر از کارمندان و مدیران بانکی آموزش داده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Real Time Web Analytics
Google Analytics Alternative