قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / آخرین اخبار / بیست و دومین همایش «کتاب سال حوزه» فراخوان شد
بیست و دومین همایش «کتاب سال حوزه» فراخوان شد

بیست و دومین همایش «کتاب سال حوزه» فراخوان شد

ناشران کتاب، برادران و خواهران حوزوی ایرانی و غیر ایرانی، می‌توانند آثار علمی منتشر شده حوزویان را در قالب کتاب‌ یا پایان‌نامه‌های سطح۴ (دکتری) به دبیرخانه همایش ارسال کنند.

به گزارش شبکه اجتهاد، حجت‌الاسلام والمسلمین ابوالقاسم مقیمی‌حاجی،‌ دبیر بیست و دومین همایش کتاب سال حوزه گفت: همایش کتاب سال حوزه با هدف شناسایی کتاب‌ها و نویسندگان برتر حوزوی و معرفی آن‌ها به جامعه علمی، همچنین تشویق و حمایت از نویسندگان کتاب‌های برتر حوزه و ارتقای سطح پژوهش‌های دینی و حوزوی برگزار می‌شود.

وی افزود: ناشران کتاب، برادران و خواهران ایرانی و غیر ایرانی، بر اساس شرایط مندرج در فراخوان، می‌توانند آثار علمی خود در کتاب‌ یا پایان‌نامه‌های سطح۴ (دکتری) را به دبیرخانه همایش ارسال کنند.

دبیر همایش کتاب سال حوزه اظهار داشت:‌ این همایش اختصاص به حوزویان برادر و خواهر داخل و خارج کشور دارد و لازم است کتاب‌های ارسالی، برای اولین بار در سال ۱۳۹۸ به چاپ رسیده باشد و پایان‌نامه‌های سطح۴ (دکتری) نیز طی سال ۱۳۹۸ در یکی از مراکز علمی پژوهشی حوزوی دفاع شده باشد. آثاری پذیرفته می‌شود که در زمینه علوم اسلامی یا انسانی مرتبط با حوزه دین تألیف، تدوین، تصحیح و تحقیق یا ترجمه شده باشند.

وی گفت: در مرحله نخست،‌ پدیدآورندگان آثار تا ۳۱ خردادماه ۱۳۹۹ فرصت دارند تا با مراجعه به سامانه اینترنتی همایش به نشانی www.ketabeHowzeh.ir نام‌نویسی کرده و «کد رهگیری» دریافت کنند و سپس با بهبود شرایط و اعلام دبیرخانه همایش، فرصت جدیدی برای ارسال نسخه‌های کتاب داده خواهد شد.

گفتنی است، علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه اینترنتی همایش به نشانی www.ketabeHowzeh.ir مراجعه کرده یا با تلفن شماره  ۰۲۵۳۲۱۳۵۶۰۳ تا ۶۰۵ تماس بگیرند. سامانه پیام کوتاه ۱۰۰۰۰۷۰۲۰ نیز پاسخگوی سؤالات نویسندگان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Real Time Web Analytics