قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / آخرین اخبار / تدوین کتاب محشای مجموعه قوانین و مقررات مجازات اسلامی
تدوین کتاب محشای مجموعه قوانین و مقررات مجازات اسلامی

تازه‌های نشر؛

تدوین کتاب محشای مجموعه قوانین و مقررات مجازات اسلامی

کتاب «محشای مجموعه قوانین و مقررات مجازات اسلامی» از سوی مرکز مطبوعات و انتشارات قوه قضاییه در فروردین‌ماه سال ۱۳۹۸ به چاپ رسید.

به گزارش شبکه اجتهاد، کتاب «محشای مجموعه قوانین و تدوین کتاب محشای مجموعه قوانین و مقررات مجازات اسلامیمقررات مجازات اسلامی» توسط جلال طالبی و بهزاد عزتی لطف گردآوری و تدوین شده است. این مجموعه توسط مرکز مطبوعات و انتشارات قوه قضاییه در فروردین ماه سال ۱۳۹۸ به چاپ رسیده است و شامل اعراب‌گذاری نیز می‌باشد.

کثرت وضع قوانین و مقررات و سرعت و حجم تغییر قوانین، بهزاد عزتی لطف و جلال طالبی نویسندگان این مجموعه را برآن داشت تا به منظور پاسخگویی به نیاز جامعه بویژه حقوقدانان و ارتقای سطح دانش عمومی حقوقی در بین آحاد جامعه درصدد این باشند که مجموعه‌ای از قوانین را با اعمال آخرین اصلاحات و همچنین به همراه خلاصه‌ای از آرای وحدت رویه و نظریات مشورتی اداره کل حقوقی قوه قضاییه، به صورت موضوعی گردآوری و منتشر نمایند.

بنابر گزارش معاونت منابع انسانی قوه قضاییه، مجموعه محشای مجموعه قوانین و مقررات حقوق خانواده شامل مجموعه قوانین، تصویب‌نامه‌ها، آیین نامه‌ها و دستورالعمل‌های مرتبط، آراء وحدت رویه هیات‌های عمومی دیوان عالی و دیوان عدالت اداری، تحریرالوسیله، بخشنامه‌های قوه قضاییه و نظریات مشورتی اداره کل حقوقی قوه قضاییه می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Real Time Web Analytics