قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / آخرین اخبار / رجل سیاسی؛ سیاستمدار تراز انقلاب اسلامی در بیانات آیت‌الله خامنه‌ای
رجل سیاسی؛ سیاستمدار تراز انقلاب اسلامی در بیانات آیت‌الله خامنه‌ای

تازه‌های نشر؛

رجل سیاسی؛ سیاستمدار تراز انقلاب اسلامی در بیانات آیت‌الله خامنه‌ای

کتاب «رجل سیاسی» مشتمل بر گفتارهایی از حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره‌ی سیاستمدار تراز انقلاب اسلامی است.

به گزارش شبکه اجتهاد، این اثر شامل هفت فصل می‌باشد که به ترتیب عبارتند از: باورها، شناخت‌های لازم، شاخص‌ها، اهداف، وظایف، الگوهای سیاستمدار تراز و جلوه‌هایی از سلوک سیاسی برخی شخصیّت‌های تراز اسلام و انقلاب.

در مقدمه این کتاب آمده است: بدون تردید، حکومت اسلامی برای دستیابی به آرمان‌های سعادت‌بخش انقلاب به کارگزارانی امین و آشنا با مبانی سیاسی اسلام نیاز دارد تا بتواند طعم شیرین زندگی در سایه‌ی حکومت اسلامی را به همگان بچشاند و زمینه‌ی فراگیری تمدّن بزرگ اسلامی را فراهم نماید.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدّظلّه‌العالی) همان گونه که در سال‌های مبارزه علیه حکومت طاغوت با جهاد عملی و تبیینی خود سهم بسزایی در ایجاد و شکل‌گیری اندیشه‌ی حکومت اسلامی داشتند، در سال‌های پس از انقلاب نیز همواره بر تربیت سیاستمداران آشنا با مبانی الهی اسلام کوشش نموده و تأکید ورزیده‌اند.

کتاب «رجل سیاسی» در ۲۸۸ صفحه به قلم علی محمدی گردآوری و به همت انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای منتشر شده و از ۱۷ خرداد در کتابفروشی‌های سراسر کشور و پایگاه اینترنتی انتشارات انقلاب اسلامی به آدرس https://book-khamenei.ir در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Real Time Web Analytics