قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / آخرین اخبار / قوای سه‌گانه در رسیدگی به دغدغه‌ها، نگرانی‌ها و مشکلات معیشتی گام‌های اساسی‌تری بردارند
قوای سه‌گانه در رسیدگی به دغدغه‌ها، نگرانی‌ها و مشکلات معیشتی گام‌های اساسی‌تری بردارند

در بیانیه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در خصوص آشوب‌های اخیر تاکید شد؛

قوای سه‌گانه در رسیدگی به دغدغه‌ها، نگرانی‌ها و مشکلات معیشتی گام‌های اساسی‌تری بردارند

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ضمن محکومیت آشوب‌های اخیر، از بصیرت ملت همیشه پیروز در اعلام برائت از آشوب گران قدردانی نمود و از قوای سه گانه کشور خواست تا همانگونه که مقام معظم رهبری فرموده‌اند، در زمینه‌ی توجه و رسیدگی به دغدغه‌ها، نگرانی‌ها و مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم گام‌های اساسی تری را بردارند.

به گزارش شبکه اجتهاد، دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با صدور بیانیه‌‌ای نسبت به آشوب‌های اخیر واکنش نشان داد. متن این بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«ان الله لایهدی کیدا الخائنین، خدا نیرنگ خیانتکاران را به هدف‌‌ نمی‌رساند»/ سوره مبارکه یوسف، آیه ۵۲.

انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف بویژه عرصه اقتصادی دارای دستاوردهای فراوانی است که جلوگیری از غارت ذخایر زیرزمینی توسط بیگانگان و استثمارگران، برخوردار نمودن روستاها از امکانات مختلف، نوسازی و تقویت امکانات و خدمات شهری، تقویت زیربناهای توسعه مانند تربیت نیروی انسانی ماهر، سدسازی، توسعه ارتباطات و راه‌ها و بنادر، توجه به شاخص‌های اصلی رشد و توسعه اقتصادی، نظیر تولید ناخالص ملی، تقویت و گسترش مراکز آموزشی در تمام سطوح و سعی در راستای خوداتکایی اقتصادی نمونه‌هایی از آثار و برکات اقتصادی این انقلاب است.

اگرچه وضعیت موجود در خور مردم انقلابی و شهیدپرور ایران نیست اما باید توجه داشت که زندگی مردم از نظر معیشتی، با پیش از انقلاب قابل مقایسه نیست و دستاوردهای اقتصادی مذکور به رغم تمامی مشکلات، موانع، جنگ تحمیلی و تحریم‌هایی است که آمریکا و همپیمانان جهانی و منطقه‌‌ای آن در دشمنی با ملت ایران و پیشرفت آن اعمال کرده‌اند.

حمایت مقامات آمریکایی، خاندان منحوس پهلوی و منافقین جنایتکار از آشوب‌ها و شدت و گستره خشونت و تخریب انجام شده توسط اشرار، نشان می‌دهد که دشمنان از قبل، چنین اقدامی را طراحی کرده و مترصد بستری بودند که البته با موضع گیری هوشمندانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و هوشیاری مردم، صف معترضین از آشوب‌گران طی چند روز جدا شد و دشمن بازهم ناکام ماند.

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ضمن محکومیت آشوب‌های اخیر، از بصیرت ملت همیشه پیروز ایران در اعلام برائت از آشوب گران قدردانی نموده و از قوای سه گانه کشور‌‌ می‌خواهد تا همانگونه که مقام معظم رهبری(مدظله العالی) فرموده‌اند، در زمینه‌ی توجه و رسیدگی به دغدغه‌ها، نگرانی‌ها و مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم گام‌های اساسی‌تری را بردارند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Real Time Web Analytics