قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / آخرین اخبار / ما تذکر می‌دهیم ولی متأسفانه تذکرات ما پخش نمی‌شود/ انتظار ما از مسئولین رسیدگی به وضعیت موجود است
ما تذکر می‌دهیم ولی متأسفانه تذکرات ما پخش نمی‌شود/ انتظار ما از مسئولین رسیدگی به وضعیت موجود است

آیت‌الله نوری همدانی:

ما تذکر می‌دهیم ولی متأسفانه تذکرات ما پخش نمی‌شود/ انتظار ما از مسئولین رسیدگی به وضعیت موجود است

آیت‌الله نوری همدانی گفت: ما باید به مسئولین تذکر بدهیم چرا که مردم به ما مراجعه می‌کنند و می‌گویند چرا درباره وضعیت معیشت و گرانی شما حرفی نمی‌زنید، باید بگویم ما تذکر می‌دهیم ولی متأسفانه تذکرات ما پخش نمی‌شود. مردم بدانند که حوزه علمیه قم و ما طلبه‌ها با این مردم هستیم چون همین مردم هستند که تا به حال اسلام را حفظ کردند. اماحرف و صدای مابه جای نمی‌رسد و پخش نمی‌کنند.

به گزارش شبکه اجتهاد، آیت‌الله حسین نوری همدانی به مناسبت پایان سال درس خارج خود در مسجد اعظم ضمن سخنانی با تاکید بر اهمیت ضرورت پشتیبانی روحانیت از نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: یکی از وظایف مهم روحانیون و علما حفاظت و پشتیبانی از نظام اسلامی است چرا که نظام، نظام اسلامی است اما این امر محقق نمی‌شود مگر با خدمت به مردم و رفع مشکلاتشان.

ایشان در ادامه با اشاره به زحمات امام راحل در پیروزی انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: امام خمینی با زحمات فراوان و با حضور پرشور مردم در صحنه‌های گوناگون توانستند این انقلاب را به پیروزی برساند و دست آمریکا و صهیونیست‌ها را از این مملکت کوتاه کند از این روباید به مردم رسیدگی کرد تا در آسایش باشند.

آیت‌الله نوری همدانی در ادامه با توصیف حضور پرشور مردم در صحنه‌های گوناگون افزود: حضرت امیر المومنین علی (ع) به مالک اشتر می‌گوید: که ای مالک! بدان ستون دین و اجتماع مسلمان‌ها و سپر در برابر دشمن همین مردم هستند بنابراین توجه ات به مردم باشد و امام راحل ورهبری نیز همواره به مردم اهمیت می‌دهند این مردم در هشت سال دفاع مقدس و در لحظه های حساس از انقلاب و نظام اسلامی جانانه دفاع کردند.

معظم‌له تاکید کرد: یکی از کارهای مهم روحانیون و علماء حفظ اصل نظام اسلامی است و برای این موضوع وظیفه اول خدمت به مردم است.

ایشان در ادامه با انتقاد از وضعیت معیشتی مردم و گرانی گفت: متاسفانه مردم از نظر معیشت و گرانی در مضیقه هستند و انتظار ما از مسئولین رسیدگی به وضعیت موجود است. چرا که مردم به ما می‌گویند که به لحاظ گرانی و سختی معیشت در رنج و سختی به سر می‌برند. ما باید قدر این مردم را بدانیم و به فکر اینها باشیم درد این ها را درک کنیم و به اندازه خودمان سعی کنیم از این مردم پشتیبانی شود.

مرجع تقلید شیعیان در ادامه افزود: ما باید به مسئولین تذکر بدهیم چرا که مردم به ما مراجعه می‌کنند و می‌گویند چرا درباره وضعیت معیشت و گرانی شما حرفی نمی‌زنید، باید بگویم ما تذکر می‌دهیم ولی متأسفانه تذکرات ما پخش نمی‌شود. مردم بدانند که حوزه علمیه قم و ما طلبه‌ها با این مردم هستیم چون همین مردم هستند که تا به حال اسلام را حفظ کردند. اماحرف و صدای ما به جای نمی‌رسد و پخش نمی‌کنند.

یک دیدگاه

  1. از فضای مجازی استفاده کنید!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Real Time Web Analytics