قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / آخرین اخبار / تولید و عرضه اپلیکیشن «صراط محرم» توسط «شبکه اجتهاد» + دانلود رایگان
نرم افزار اندرویدی«صراط محرم» توسط «شبکه اجتهاد» تولید و عرضه شد

بازنشر؛

تولید و عرضه اپلیکیشن «صراط محرم» توسط «شبکه اجتهاد» + دانلود رایگان

نرم افزار اندرویدی «صراط محرم» با بیش از ۱۵۰ پرسش در دو «احکام عزاداری» و «پرسش‌های عاشورایی» از سوی «شبکه اجتهاد» تولید شد و در آستانه ماه محرم الحرام در دسترس عموم علاقه‌مندان قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار اجتهاد، اپلیکیشن «صراط محرم» از سوی «شبکه اجتهاد» و با تلاش تیم فنی اداره برنامه ریزی و فناوری آموزشی اداره کل آموزش دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی تولید و عرضه شد.

«احکام عزاداری» و «پرسش‌های عاشورایی» با بیش از ۱۵۰ پرسش، دو بخش اصلی این نرم افزار است که می‌تواند پاسخگوی بسیاری از سؤالات شما در زمینه عزاداری و پرسش‌هایی درباره قیام امام حسین علیه‌السلام باشد.

موضوع‌های بخش «احکام عزاداری»: ۱- اهمیت و و جوب عزاداری ۲- سینه زنی ۳- مرثیه خوانی ۴- مسائل مالی عزاداری  ۵- وقف و عزاداری ۶- نذر و هدیه در عزاداری ۷- نماز و عزاداری ۸- آرایش و اصلاح ۹- عزاداری در حسینیه و مسجد ۱۰- موسیقی در عزاداری ۱۱- شبیه خوانی ۱۲- علَم‌های عزا ۱۳- قمه زنی ۱۴- سینه خیز رفتن ۱۵- لطمه زنی ۱۶- زنجیر زنی ۱۷- حفظ حرمت ماه محرم و صفر ۱۸- مسائل متفرقه

موضوعات بخش «پرسش‌های عاشورایی»: ۱- امام حسین علیه السلام و نهضت عاشورا ۲- سؤالات تاریخی ۳- عزاداری و فلسفه آن ۴- درباره زیارت عاشورا ۵- تباکی و گریستن ۶- ترک کردن لذت

این نرم افزار هم اکنون از طریق سایت کافه بازار قابل دریافت می‌باشد و علاقه‌مندان می‌توانند این اپلیکیشن را از اینجا دانلود نمایند.

لازم به‌ذکر است؛ مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی و اداره پاسخگویی به سؤالات دینی (حرم مطهر رضوی) در تهیه این اپلیکیشن یاری رسانند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Real Time Web Analytics