خانه / آخرین اخبار / هرگونه کمک دفاعی، مالی و غذایی به مردم یمن واجب است
هرگونه کمک دفاعی، مالی و غذایی به مردم یمن واجب است

آیت‌الله کعبی:

هرگونه کمک دفاعی، مالی و غذایی به مردم یمن واجب است

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه امروز قلب هر انسان آزاده و مقاومی در یمن‌‌ می‌تپد، گفت: وظیفه هرکشور و جریان آزاده‌‌ای است که به مردم یمن اسلحه، غذا و کمک مالی برساند.

به گزارش شبکه اجتهاد، ‌آیت‌الله عباس کعبی عضو مجلس خبرگان با اشاره به استمرار بحران انسانی در یمن به تقریب گفت: مردم مقاوم یمن حماسه بی نظیری را علیه آل سعود و کشورهای حامی آنها یعنی آمریکا و رژیم صهیونیستی به راه انداختند.

‌کعبی بر همین اساس ادامه داد: بیش از ۴ سال است که رژیم سعودی علیرغم محاصره هوایی، زمینی و دریایی و همچنین آزمایش انواع سلاح‌ها بر علیه کودکان و مردم غیرنظامی و بی سلاح یمن نتوانسته است حلقه مقاومت مردم این کشور را بشکند.

این عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به از بین رفتن زیر ساخت‌های یمن در اثر حملات رژیم سعودی خاطرنشان کرد: همه امپراطوری‌های رسانه ای، سیاسی، نظامی و دیپلماتیک وابسته به نظام سلطه علیه مردم یمن به میدان آمده اند و این امر متاسفانه در سکوت رسانه‌‌ای کشورهای اسلامی پیش‌‌ می‌رود.

وی با بیان اینکه مردم مظلوم یمن به فجیع ترین شکل ممکن قربانی و دچار مرگ تدریجی شده اند، یادآور دشد: انواع بیماری‌ها، محاصره اقتصادی و نظامی و فتنه گری آل سعود نتوانسته است مردم یمن را از پای درآورد.

‌کعبی با اشاره به رهبری شجاعانه و حکیمانه انصارالله یمن اظهار داشت: رژیم آل سعود به مرز شکست نهایی نزدیک شده است.

عضو مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: حماسه دلیرانه مردم یمن آنچنان ارزش دارد که دبیر کل حزب الله لبنان آرزو‌‌ می‌کند که به عنوان یک سرباز در یمن مبارزه کند.

وی با بیان اینکه امروز قلب هر انسان آزاده و مقاومی در یمن‌‌ می‌تپد، افزود: امروز باید در همه زمینه‌ها از مردم یمن حمایت کنیم؛ حمایت مالی، سیاسی، رسانه‌‌ای و حتی کمک و ارسال وسایل دفاع از سوی هرکشور و جریان آزاده‌‌ای واجب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Real Time Web Analytics
Google Analytics Alternative