قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / آخرین اخبار / چرا نباید مدیران نالایق را به سزای اعمال خود رساند؟/ همّت جهادی نمایید که دیگر، فردا دیر است
چرا نباید مدیران نالایق را به سزای اعمال خود رساند؟/ همّت جهادی نمایید که دیگر، فردا دیر است

آیت‌الله صافی گلپایگانی به جمع مراجع معترض پیوست و در خطاب به مسئولان تصریح کرد:

چرا نباید مدیران نالایق را به سزای اعمال خود رساند؟/ همّت جهادی نمایید که دیگر، فردا دیر است

آیت‌الله صافی گلپایگانی خطاب به مسئولان بیان داشت: اینجانب بارها و بارها در ملاقات‌‌ها و پیام‌‌ها و نامه‌‌های خود درباره این مشکلات و راه حلّ آن تذکر داده‌ام و اکنون هم تذکر‌ می‌دهم که زندگی برای بسیاری از مردم دشوار شده است.

به گزارش شبکه اجتهاد، آیت‌الله لطف‌الله صافی گلپایگانی در دیدار جمعی از مردم، با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور گفت: آیا وقت آن نرسیده است که مسئولان، به وضعیت بد اقتصادی مملکت، سر و سامان بدهند و قشر ضعیف جامعه را از این مشکلات طاقت فرسا نجات دهند؟.

ایشان در قسمت دیگری از توصیه‌‌های خود خطاب به مسئولان افزود: اینجانب بارها و بارها در ملاقات‌‌ها و پیام‌‌ها و نامه‌‌های خود درباره این مشکلات و راه حلّ آن تذکر داده‌ام و اکنون هم تذکر‌ می‌دهم که زندگی برای بسیاری از مردم دشوار شده است.

معظم له بیان داشت: عدم ثبات اقتصادی، گرانی، بیکاری، طلاق و مفاسد اخلاقی روز به روز بیشتر‌ می‌شود. ربا و رشوه و منکرات بجای احقاق حق و عدالت در بعضی از ادارات به طور سرسام آوری وارد شده است. چرا نباید بعضی از مدیران نالایق – اگر نگوییم فاسد – که این همه ضرر و خسارت به مملکت و مردم ضعیف‌ می‌رسانند را به سزای اعمال خود رساند؟

آیت‌الله صافی گلپایگانی گفت: منابع خبری اعلام کردند که طیّ دو سه ماه اخیر، میلیاردها دلار ارز تخصیص داده‌اند. چه اندازه از آن به کشور برگشته است خدا‌ می‌داند. آیا‌ می‌دانید با این همه پول که سرمایه انبوهی برای مردم است، چه خدمت‌‌ها‌ می‌شد به کشور نمود؟، میلیاردها دلار را غارت نموده و ارزش پول مملکت را پایین آوردند.

این مرجع تقلید بیان کرد: آیا بهتر نبود مسئولان فقط با مقداری از آن، مایحتاج اولیه مردم را تامین‌ می‌کردند تا اجناس ضروری گران نشود؟، چرا آنها را به مصرف دارو و درمان و تجهیزات پزشکی نرساندند؟ آیا پیش خدا مسئول نیستند؟.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود، راه حل مشکلات موجود را همت جهادی و کنارگذاشتن منافع جناحی دانسته و بیان کرد: مسئولان باید ببینند مردم چه‌ می‌خواهند نه اینکه خود را نماینده مردم معرّفی کنند ولی بر خلاف میل آنها رفتار نمایند! مردمِ همیشه در صحنه‌ی ما، عزّت و شرف و سربلندی مملکت را‌ می‌خواهند و مسئولان باید پاسخگوی این همه خوبیِ مردم باشند.

آیت‌الله صافی در پایان تصریح کرد: از تمامی دست اندرکاران‌ می‌خواهم که با کنارگذاشتن منافع حزبی و جناحی و با وحدت کلمه و نیّت خالص، همین امروز در رفع مشکلات مردم، همّت جهادی نمایند که دیگر، فردا دیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Real Time Web Analytics