قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / آخرین اخبار / ۲۲بهمنِ متفاوت با وظایف سنگین و تاریخی/ علیرضا اعرافی
اعلام حوزه‌های علمیه بر ضرورت قطع همه روابط و تحریم همه کالاهای اسرائیلی در سراسر جهان

یادداشت؛

۲۲بهمنِ متفاوت با وظایف سنگین و تاریخی/ علیرضا اعرافی

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم. وَ لَقَدْ أَرْسَلْنا مُوسی بِآیاتِنا أَنْ أَخْرِجْ قَوْمَکَ مِنَ الظُّلُماتِ إِلَی النُّورِ وَ ذَکِّرْهُمْ بِأَیَّامِ اللهِ إِنَّ فی ذلِکَ لَآیاتٍ لِکُلِّ صَبَّارٍ شَکُورٍ ما موسی را با آیات [و معجزات] خود فرستادیم [و دستور دادیم]؛ قومت را از تاریکی‎ها به‌سوی نور خارج ساز و ایّام اللهِ [روزهای خاصّ الهی] را به آنان یادآوری کن. در این، نشانه‎هایی است برای هر شکیبای شکرگزار. ابراهیم/۵

شبکه اجتهاد: دهه‌ی فجر امسال نیز علی رغم همه‌ی کوردلی‌ها و دشمنی‌های بدخواهان و معاندان، برگ زرین دیگری بر تاریخ پر افتخار انقلاب شکوهمند اسلامی افزود و این ملت پایدار و عظیم، به همگان نشان داد که چه اندازه قدرشناسانه و چه اندازه حکیمانه، پاسدار همه‌ی ارزش‌ها، زیبایی‌ها، عزت‌ها و امنیت و آزادی‌هایی است که به دشواری و به برکت خون شهدا و رهبری امام شهدا به دست آورده است.

بدون شک شما مردم زمان شناس در این برهه‌ی مهم از تاریخ معاصر ایران، که دستاوردهایش پرشمارتر، عظمت و اقتدارش ملموس‌تر و عمق نفوذ راهبردی‌اش در پهنه‌ی جهان گسترده‌تر است و به فضل خداوند متعال زمینه‌ی شکوفایی، جهش و پیشرفت ملی در سایه‌ی تدابیر رهبری معظم، مراجع عظام تقلید و نخبگان فکری و فرهنگی و به ویژه ملت صبور و کوشا مساعدتر و مهیاتر است؛ تعظیم و گرامی‌داشت یوم الله ۲۲ بهمن، ضرورتی دو چندان و مضاعف دارد.

۲۲ بهمن امسال با همیشه متفاوت و وظایف همه‌ی ما سنگین و تاریخی است و ازاین‌رو، باید بر ضرورت همکاری بسیار گسترده برای برگزاری راهپیمایی پرشکوه ۲۲ بهمن ماه تأکید شود و همه سهم و نقش خود را یافته و با تمام توان برای تحقق آن اقدام و برای اقامه‌ی این تکلیف خطیر قیام نمایند.

همه‌ی مردم عزیز و جوانان شریف که پیشگام و صاحبان انقلابند و نیروهای مردمی و بخش‌های خصوصی و عمومی و نهادهای رسمی و مردمی، بویژه مساجد، روحانیت، بسیج، حوزه‌های علمیه، دانشگاه‌ها، آموزش و پرورش، مراکز فرهنگی و تبلیغی، أصحاب هنر و رسانه و به طور ویژه فضلای بزرگوار، اساتید معزز حوزه و دانشگاه، طلاب، دانشجویان، فرهیختگان، نخبگان فکری و فرهنگی، معلمان، دانش آموزان، سرداران، سربازان، بسیجیان، بازاریان، اصحاب مشاغل، اصناف محترم، بانوان، مردان، جوانان، دختران و پسران بیدار و مردم عزیز ایران، وظیفه‌ای حساس و ویژه در این شرایط خاص دارند و باید به عنوان وظیفه‌ی الهی و اسلامی و انقلابی و ملی در صحنه حضور یابند و ضمن گرامی داشت و مشارکت در برنامه‌های ۲۲ بهمن ماه و جشن مردمی پیروزی انقلاب اسلامی به جهاد تبیین برخیزند و مشارکت وسیع مردمی باید خاطره‌ی وحدت و یکپارچگی و هوشمندی و بن‌بست شکنی روزهای انقلاب و دفاع مقدس را دوباره زنده سازد و روح امید و تلاش و آینده سازی را در کالبد جامعه بدمد.

بی‌گمان مردم شریف ایران با همه‌ی گروه‌ها و گرایش‌ها و اصناف و طبقات در دریای مواج حضور دلدادگان انقلاب و ایران، موج آفرین خواهند بود و بار دیگر صحنه‌های شگفت انگیز و افتخار آفرین خلق خواهند کرد و آینده‌ای درخشان را رقم خواهند زد.

به امید سرافرازی و عزت انقلاب اسلامی، جبهه‌ی مقاومت و ایران عزیز و درخشش روز افزون انقلاب اسلامی و تحقق اهداف و آرمان‌های امام راحل و شهدای سرافراز و در صدر همه ظهور و فرج حضرت ولی عصر ارواحنافداه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Real Time Web Analytics