قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / آخرین اخبار / چرا مسئولین نسبت به وضعیت معیشتی مردم اقدام عاجل نمی‌کنند/ صدا و سیما تذکرات مراجع را انعکاس نمی‌دهند لذا مردم گمانشان اینست که ما سکوت می‌کنیم
دشمن به دنبال حذف بیان مسائل سیاسی در منابر است/ روحانیت برای در دفاع از مردم و انقلاب باید فریاد بکشد

آیت‌الله نوری همدانی تصریح کرد:

چرا مسئولین نسبت به وضعیت معیشتی مردم اقدام عاجل نمی‌کنند/ صدا و سیما تذکرات مراجع را انعکاس نمی‌دهند لذا مردم گمانشان اینست که ما سکوت می‌کنیم

آیت‌الله نوری همدانی ضعف مدیریتی را بزرگترین مشکل کشور دانسته و با تأکید بر این که بارها به مسؤولان تذکر داده ایم اما اقدام اثرگذاری نکردند، خواستار برخورد سریع و قاطع با مفسدان و محتکران شدند.

به گزارش شبکه اجتهاد، آیت‌الله حسین نوری همدانی در دیدار با عده‌‌ای از جوانان گروهای خود جوش جهادی تهران کمک به مردم و خصوصا مناطق محروم را ضروری دانست و با بیان روایتی از امام سجاد علیه‌السلام اشرف عبادات را خدمت به مردم دانسته و افزود: در تعالیم دینی ما مردم بعنوان یک محور معرفی شده‌اند و حضرت امام در جای جای فرمایشات شان مردم را اصل معرفی می‌کنند و حضرت امیر المومنین(ع) در نامه خود به مالک می‌فرمایند: مالک، بدان عمود دین مردم هستند.

ایشان فرمود: با همه این سفارشات که به ما رسیده چقدر وظیفه ما سنگین می‌شود امروز مردم ما از نظر معیشتی در وضعیت نامناسب هستند قشر ضعیف جامعه از زندگی روزانه خود درمانده شده‌اند چرا مسولین اقدام عاجل نمی‌کنند؟ چرا با مفسدان و محتکران برخورد جدی نمی‌شود؟ عده‌‌ای از وضع پیش آمد سوءاستفاده می‌کنند و در عرضه اجناس به مردم سخت‌گیری می‌کنند اینان بدانند هر کسی به مردم و هم‌نوع خود ظلم کند در دنیا و آخرت عقوبت سختی خواهد داشت.

معظم‌له تصریح نمود: امروز ضعف مدیریت بزرگترین مشکل است هیچ اشرافی بر قیمت‌ها نیست بنده خودم خرید شخصی را انجام می‌دهم و می‌بینم که هر روز یک قیمت بر اجناس است. این زجر مردم ومشکلات مردم را خودم لمس می‌کنم اینجور نیست فقط گزارش بگیرم خودم به درون بازار می‌روم مردم‌‌ می‌آیند و گله می‌کنند نامه‌های فراوانی داریم اما امروز می‌خواهم عرض کنم مردم عزیز بدانند و از مراجع گله نکنند چرا سکوت کرده‌اید ما مکرر از مسوولان خواستیم خواهش کردیم ولی متاسفانه اقدام عاجل و اثر گذار ندیدیم.

آیت‌الله نوری همدانی ادامه داد: متاسفانه صدا و سیما تذکرات مراجع و علما و حوزه را انعکاس‌‌ نمی‌دهند لذا مردم گمانشان اینست که ما سکوت می‌کنیم درحالی که رهبر معظم انقلاب و مراجع و حوزه بیش از همه ناراحت این وضعیت هستند. انسان شرمنده این مردمی هست که در همه حال از نظام و انقلاب حمایت می‌کنند ولی در این وضعیت معیشتی قرار می‌گیرند.

معظم‌له همچنین خاطرنشان ساخت: بار دیگر از مسوولان تقاضا می‌کنم به‌عنوان یک طلبه از حوزه علمیه قم که همانطور که رهبری فرمودند قوا با هم متحد باشید از مسائل اختلافی و حاشیه‌‌ای پرهیز کنید با تکیه به خدا و بعد توان داخلی مشکلات مردم راحل نمائید. به شما جوانان هم عرض می‌کنم این فشار دشمن را تبدیل به فرصت نمایید، آینده این انقلاب انشاءالله با همت و تلاش و توکل روشن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Real Time Web Analytics